Стюардеси американської авіакомпанії Delta Air Lines побилися на кулаках під час польоту. Як повідомляє eTurboNews, інцидент стався, коли літак летів з Лос-Анджелеса в Міннеаполіс.

Наголошується, що причиною бійки бортпровідниць стала розбіжність з приводу робочого процесу під час польоту. Дами зійшлися в кулачному бою, а третя стюардеса безуспішно намагалася розборонити колег. У підсумку вона була травмована і доповіла про це командиру лайнера.

Читайте також: У Києві жорстоко побили відомого співака (фото)

Після цього було вирішено здійснити незаплановану посадку в Солт-Лейк-Сіті. Пасажирам довелося залишатися на своїх місцях протягом 80 хвилин, після чого літак вилетів до Міннеаполіс вже без призвідниць бійки.

У січні було зафіксовано кілька випадків незвичайної поведінки під час польоту. Так, 29 січня пасажир компанії Israir спробував відкрити двері лайнера в польоті. Декількома днями раніше, 26 січня, повідомлялося, що німецький турист заради жарту відкрив аварійний вихід літака компанії Jet Airways, що летів з Абу-Дабі в Мумбаї. Інцидент стався після приземлення лайнера.

Популярні новини зараз

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Гороскоп на сьогодні 27 грудня: ревнощі Левів, агресія Скорпіонів та відповідальність Козерогів

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

Крім того, в листопаді 2015-го пасажир що летів з Бухареста в Осло літаком авіакомпанії Wizz Air спробував виламати двері в кабіну пілотів. Через це літак здійснив вимушену посадку в аеропорту шведського міста Мальме.