Мобільна гра Pokemon Go створює все більше проблем. Мешканець Орландо переплутав двох малолітніх гравців із грабіжниками та відкрив по них вогонь.

Як пише BBC, двоє підлітків катались містом у штаті Флорида на машині та шукали покемонів. Хлопці зупинились біля будинку параноїка, який прийняв їх за грабіжників. Чоловік без роздумів кілька разів вистрелив по машині, вже коли вона від'їжджала.

Наразі поліція міста перевіряє обставини стрілянини та з'ясовує, чи поводились гравці спокійно. Цілком можливо, що чоловіка посадять у в'язницю, адже небезпека йому не загрожувала.

Зі слів мешканців Орландо, стрілка можна зрозуміти, адже на тлі нещодавніх подій, коли терорист розстріляв відвідувачів нічного клубу, громадяни перебувають у досить напруженому стані та панікують від усього, що побачать.

Читайте також: Американці вбивають одне одного заради покемону в центрі Нью-Йорку

Популярні новини зараз

Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати

Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою

Показати ще

Гра Pokemon Go незабаром буде доступною і в Україні. Але вже зараз геймери бігають містами, збирають монстрів та влаштовують з ними дуелі.