Захист родичів пасажирів Boeing-777, який зазнав аварії в небі над Донбасом, подали в суд на екс-ватажка бойовиків Ігоря Гіркіна в районний суд Чикаго, штат Іллінойс.
Гіркін, він же Стрєлков, звинувачують в трьох злочинах. У першому випадку він винен, на думку захисту американців, у позасудовому вбивстві. Громадяни Великобританії, Нідерландів, Малайзії загинули через дії сепаратистів Донбасу, повідомляє Апостроф.
Друге звинувачення - порушення міжнародного права, яке полягало в самому рішенні збити пасажирський літак. Третя стаття стосується провини в змові зі своїм заступником Сергієм Петровським та іншими бойовиками, які збили Боїнг. В якості компенсації вказується, що Гиркин повинен виплатити 50 мільйонів доларів. Світові юристи зазначили, що він не зможе цього зробити. Даний позов є ще однією спробою привернути увагу світової громадськості до вини бойовиків Донбасу.
Раніше родичі загиблих вже подавали позов в Чиказький суд проти Гіркіна і "Малазійських авіаліній". Особливість нового позову в тому, що там передбачається компенсація тільки від Гіркін, а не від самої авіакомпанії.
Читайте також: Путіна і Шойгу звинуватили в катастрофі Boeing 777
ПриватБанк змінив правила грошових переказів
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Нагадаємо, що в трагедії з малайзійським Боїнгом-777 загинули 298 осіб, більша частина з них були громадянами Нідерландів.