Овочі з роду цибулі, куди також входять часник, порей і шалот зменшують ймовірність виникнення онкології кишечнику.
До такого висновку прийшли дослідники з Першої лікарні Китайського медичного університету після того, як вивчили харчові звички 1600 чоловіків і жінок, повідомляє Daily Mail.
Дослідження показало, що ймовірність розвитку раку кишечника у любителів цибулі на 79 % нижче.
Раніше було доведено, що біоактивні сполуки рослин роду цибулевих захищають від раку молочної залози і простати.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
"Чим більше ви їсте овочів алія (латинська назва цибулі), тим краще захист", — стверджує старший автор дослідження доктор Чжі Лі (Zhi Li)
Дослідження порівняло показники здоров'я дієти 833 пацієнтів з раком кишечника з такою ж кількістю здорових людей в контрольній групі, використовуючи опитувальник по частоті вживання їжі.
Доктор Лі зазначив, що метод приготування їжі також впливає. Наприклад, кип'ятіння лука знижує кількість корисних хімічних речовин, а нарізка і дроблення свіжого часнику приносить користь.
Тим часом фахівці з Утрехтського університету пропонують лікувати синдром роздратованого кишечника (СРК) за допомогою гіпнозу.
Медики проаналізували дані 354 чоловік у віці від 18 до 65 років з синдромом роздратованого кишечника. Учасників розділили на три групи: перша (150 осіб) відвідувала 45-хвилинні сеанси гіпнотерапії два рази в тиждень протягом півмісяця; друга (150) — групові сеанси; третя — освітні семінари про СРК.
Вчені виявили, що люди з СРК, які брали участь в гіпнотерапії, будь то індивідуальні або групові сеанси, відчули поліпшення симптомів, проти теперішніх учасниками з третьої групи. Більше того ефект закріпився на дев'ять місяців.
Як повідомляв портал "Знай.uа", любителі фастфуду частіше за інших страждають від депресії.
Також "Знай.uа" писав, що медики збираються використовувати кетамін в експериментальному лікування від депресії.