Літній чоловік не міг повірити своїм очам.
Як повідомляє Live Science, іконки на робочому столі повільно вискакували з монітора, зависаючи в просторі між ним і екраном.
Як правило, синдром Аліси в Країні чудес пов'язаний з епілепсією, інтоксикацією психоактивними речовинами, мігренню, психічними захворюваннями та інфекціями.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Люди з синдромом Аліси спостерігають "помилкове сприйняття власного тіла, що впливає як на розмір і положення в просторі, так і на зміну навколишнього середовища".
У випадку з чоловіком за епізодом "Аліса в країні чудес" була пульсуюча головний біль, нудота і крайня чутливість до світла.
Під час огляду чоловіка лікарі дізналися, що у нього протягом місяця регулярно виникали мігрені, а також, що в його родині раніше спостерігалися пухлини мозку. Тим не менш, неврологічне обстеження із застосуванням електроенцефалограми та комп'ютерної томографії не показали жодних результатів.
З подивом лікарі перевели людину в неврологічне відділення, де він пройшов черговий тест — магнітно-резонансну томографію (МРТ). Це сканування виявило винуватця — образованин у лівій скронево-потиличної ділянки його мозку, яке виявилося гліобластомою.
Скронево-потилична ділянка мозку відповідає за просторове сприйняття і орієнтацію. Тому в людини з'явилися дивні бачення.
З-за швидкого зростання гліобластоми, швидше за все, пухлина утворилася за останні кілька місяців до того, як він побачив, як іконки комп'ютерів зістрибнули з екрану.
Але поки що лікування допомагає. Через двадцять місяців після епізоду з баченнями, у чоловіка все добре, без будь-яких доказів гліобластоми.
Нагадаємо, рідкісне захворювання застало лікарів зненацька.
Як повідомляв портал "Знай.uа" медики виявили мутацію в генах, що призводить до появи рідкісного захворювання — синдрому Саула-Вільсона або дварфизма.
Також "Знай.uа" писав, стовбурові клітини можна використовувати в якості засобу корекції розщепленого неба у немовлят.