Психотерапевт Сергій Кистеньов розкрив подробиці того, що свідчить про занижену самооцінку у людини.

Насамперед, люди з низьким рівнем самооцінки звикають завжди звинувачувати самого себе. Вони невірно сприймають власну цінність. Таким чином, люди із зниженою самооцінкою завжди просять вибачення, навіть якщо їх вини немає.

До того ж, вони не фільтрують своє оточення. Люди з низькою самооцінкою прагнуть спілкуватися з усіма, адже їм завжди треба мати доказ того, що їх хтось підтримує. Також, люди з низькою самооцінкою всі свої досягнення списують на вдачу. Вони не можуть зізнатися самим собі, що успіх – це наслідок їх здібностей і наполегливої праці.

Люди з заниженою самооцінкою при виборі чого-небудь звикли орієнтуватися виключно на смаки інших людей. Вони не вірять самим собі. Також низька самооцінка – наслідок поганих звичок.

Будь-які конвульсивні самоушкодження застосовуються людьми тільки в тому випадку, якщо вони намагаються подолати дискомфортні відчуття. Відзначається, що люди з низькою самооцінкою часто брешуть. Вони надягають маску, щоб отримати схвалення оточуючих.

Людина з низьким рівнем самооцінки нестабільна і в особистому житті. Вважаючи, що гідний любові і поваги, він часто міняє партнерів, а потім кидає їх, щоб втекти від проблем, осуд і нерозуміння.

Популярні новини зараз

Компанія Apple "вбила" багатомільйонне місто одним рішенням: тепер можна зносити все

Кому як пощастить: ПриватБанк виплатить клієнтам від 150 до 5000 грн

Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

Нагадаємо, Вчені дізналися, як чоловіки і жінки запам'ятовують біль: результати шокують

Дослідники з Університету Макгілла і Університету Торонто з'ясували, що в залежності від статі можуть існувати відмінності в запам'ятовуванні болю як у мишей, так і у людей. Передає Хвиля.

Як виявилося, чоловіки і самці мишей добре пам'ятають ранні хворобливі переживання, в результаті чого відчувають стрес і підвищену чутливість, повертаючись на те місце, де випробовували біль.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Рідкісне розлад перетворив жінку в надлюдини, але щодня вона відчуває лише страждання: мені хочеться втекти від усього цього

Також Знай.uа" писав про те, що Смачно і без стресів: як пити каву з максимальною користю для здоров'я