Народження дитини підвищує ризик виникнення серцевих захворювань у жінок.
Дослідники з Університету науки і технології Хуачжонга в Ухані провели масштабний аналіз показників здоров'я 3 089 929 жінок, з яких у 150 512 учасниць спостерігалися серцево-судинні захворювання, повідомляє European Journal of Preventive Cardiology.


Справа в тому, що деякі жінки після вагітності набирають вагу, яка негативно відбивається на здоров'ї серця.
Весна миру: коли стихнуть сирени і припиняться вибухи, астрологиня назвала дату завершення війни
НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців
Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження
Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
"Жінки повинні усвідомлювати, що народження дітей може підвищити ймовірність виникнення серцевих захворювань або інсульту в майбутньому, — заявляв автор дослідження Донминг Ванг (Dongming Wang), фахівець в області суспільної охорони здоров'я Китайської Народної Республіки.
Також вагітність провокує гормональний дисбаланс у жінки, який може призвести до розвитку цукрового діабету 2-го типу.
Слід зазначити, що кожні наступні пологи також підвищують ризик розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту на п'ять і три відсотка, відповідно.
Гарна новина полягає в тому, що жінки можуть зайнятися профілактикою серцево-судинних захворювань. Вагітність — відмінний час, щоб позбутися шкідливих звичок.
Так що кидайте палити, регулярно тренуйтеся, харчуйтеся здоровою їжею і тримайти вагу під контролем.
Більш того, вчені заявляють, що вагітність може зміцнити здоров'я жінки, завдяки проведеним раніше дослідженням, що зв'язує її зі зниженням ризику розвитку раку молочної залози, яєчників і ендометріозу.
Нагадаємо, буллінг призводить до структурних змін в мозку потерпілих.
Як повідомляв портал "Знай.uа" агресивна поведінка дітей може бути пов'язано з короткими списами певних мозкових хвиль.
Також "Знай.uа" писав, що американські медики встановили витоки виникнення синдрому Туретта.