Зараз дуже поширені яблучні дієти, завдяки яким ефективно спалюють зайвий жир. І тому людям не варто забувати, що перебуваючи на такій дієті через грубу клітковину, яка міститься в яблуках, можуть бути загострення коліту та порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Про це повідомляє Clutch.
Особливо велика шкода яблук для тих, у кого гастрит або виразка дванадцятипалої кишки.
"Для більшості з нас яблука стають одним з основних компонентів харчування протягом осінньо-зимових місяців. Ми цінуємо їх за різноманітність смаків, ароматів і доступність. Більшість лікарів рекомендують регулярно вживати 2 яблука в день. Кращий час для фруктів — перша половина дня".
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Страви з яблуками покращують роботу травної системи, допомагають при запорах. Завдяки харчовим волокнам яблук підтримується стан мікрофлори.
"У зв'язку з низькою калорійністю (всього 47 — 50 ккал на 100 г), наявності високого вмісту клітковини — "мітли" для організму і детоксикантов — пектинів, органічних кислот, яблука допомагають стати стрункіше і красивіше. Цікавий факт — в яблуках практично не буває токсичних металів." — розповідає про всі "плюси" Світлана.
Однак, корисність яблук іноді переоцінюють
"Щодо вітамінів. Яблука містять мало вітамінів. Наприклад, аскорбінової кислоти в 100 г — 4,6-10 мг, залежно від сорту та строку зберігання, тоді як в цитрусових до 60 мг, при добової потреби — 80-100 мг. Тим, хто захоче з їх допомогою поповнити добову норму вітаміну С, доведеться спожити 1 — 1,5 кілограма яблук. Емаль зубів і кишечник за це вам спасибі не скажуть", — попередила дієтолог.
Як повідомляв портал "Знай.uа", дослідники прийшли до висновку, що насичені жири збуджують апетит.
Також "Знай.uа" писав, здорова порція картоплі-фрі становить шість соломок. Так повідомив категорично налаштований професор Ерік Рімм з Департаменту живлення Гарвардського університету.