Поки більшість строковиків очікують на швидке закінчення служби і пакують валізи додому, в лавах військових знаходяться ті, які вражають відданістю батьківщині.

Історією одного із таких справжніх бійців на сторінці у Facebook поділився інструктор навчального центру Руслан Морський.

Він згадує, що Михайло, який загинув напередодні, був одним із тим, хто задавав чи не найбільше питань. Всі вони стосувалися служби у Морській піхоті, адже саме туди він завжди мріяв потрапити.

В особистому спілкуванні із строковиками ставало зрозуміло: його товариші не просто рахують дні до наказу про звільнення. Більшість із них хотіли "відкосити" від служби і тільки 5-6% виявили бажання піти на контракт.

"Приходили розповідати про принади служби у морській піхоті, про наш флот. У цих хлопців горіли очі і вони хотіли в бій! Миха був один з тих!", - додав інструктор.

Популярні новини зараз

Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають"

Хто такий Персі Хайнс Вайт: всі подробиці про красеня Ксав'єра з "Венздей" від Netflix

600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися

Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування

Показати ще

За його словами, військовому все-таки вдалося потрапити до омріяного підрозділу у Шостці, але довго прослужити там не встиг: хлопець загинув.

"Тепер йому ніколи не буде 22 років.У той час як його однолітки відвисають в Одесі. Спи спокійно воїн !!!", - написав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали, як працює морська піхота.