Українська модель, дизайнер і реп-виконавиця Анна Зосимова випустила пісню "Покохала", де йде вона співає про любов до сепаратисту. Сенс пісні співачка пояснила в інтерв'ю The Villige.
Пісня "Покохала" стала єдиною композицією в альбомі Зосимовой, яка виконується українською мовою. У тексті йдеться про те, що героїня пісні закохалася в сепаратиста, а також звучить різка фраза "сепаратист гірше сатаніста".
Реп-виконавиця пояснила, що не хотіла засуджувати кого-небудь, так як вважає себе аполітичною людиною.
"Це взагалі пісня про Ромео і Джульєтту з Донбасу. Вона не засуджує сепаратистів, співається про те, що ці політичні конфлікти стають вище любові. Я аполітична людина, просто не хочу, щоб люди вбивали один одного", – зазначила Ганна.
Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців
Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", скандально відома українська співачка Ані Лорак, яка давно переїхала з Києва, а також фактично живе і працює в Росії, знову зійшла до української столиці. Відео з репетиції, який підтверджує місцезнаходження Лорак, співачка опублікувала у своєму Instagram.