Анексований Росією Крим повернеться до складу України.

Таку думку висловив Геннадій Бурбуліс, який в 1990-1992 роках був держсекретарем Росії, передає "Гордон".

"Крим повернеться. Путін і його кремлівський режим, які ініціювали і зробили ці заходи, супроводжуючи їх нібито правовими процедурами, сьогодні в дуже складному становищі. Великий радості від усього цього не було і немає", - заявив колишній політик.

Він упевнений, що Путіна все більше напружує положення ізгоя на міжнародній арені. Крім того, санкції, які продовжують посилюватися, не приносять багато задоволення кремлівському режиму.

Популярні новини зараз

Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що РФ вводить нові побори для своїх громадян, щоб покрити витрати на анексовані в України Крим. Російський Кабмін схвалив підвищення акцизів на бензин, так як потрібні гроші на будівництво доріг в Криму і Калінінградської області. Рішення вступить в силу в наступному році.