Російського депутата внесли в базу сайту "Миротворця".

Головною причиною, чому Микола Валуєв виявився в чорному списку, є - за "свідоме порушення державного кордону України", а також "участь в пропагандистських акціях на території окупованого Росією Криму та відкрите виправдання російської агресії".

Багато разів Валуєва бачили на різних заходах в Криму. Наприклад, Валуєв відкривав лавку на оглядовому майданчику Таманського півострова в Росії. З цієї лавки можна дивитися тепер на будівництво Керченського моста.

Крім того, в лютому 2014 року, під час анексії півострова, Валуєв в компанії інших депутатів прилітав до Криму, щоб підтримати злочинну окупацію.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка отримала величезну популярність після виходу на екрани серіалу "Моя прекрасна няня", потрапила в базу злочинців українського центру "Миротворець".

Популярні новини зараз

Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки

Показати ще