Патріотично налаштована громада вирішила "українізувати" Донбас. Активісти почали із Покровська, де змінили всі вивіски і тепер магазини називаються виключно державною мовою.
Про це на сторінці у Facebook повідомив керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
Він підкреслив, що така рекламна кампанія – це тільки перший крок на шляху до значних інформаційних змін, адже незабаром всі вивіски у місті будуть такими.
"Громада старається. Бо є розуміння, що інформаційний простір кожного нашого міста має бути сформований так, щоб у людини, яка сюди заїхала, навіть крихти сумніву не виникало, що тут – Україна", - вважає Жебрівський.
На його думку, українізація – це у першу чергу питання безпеки "щоб "відпускники і командіровочні" більше ніколи не "блудили" нашими землями".
ПриватБанк скасовує знижки: скільки доведеться платити за грошові перекази
Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги
Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали занедбану територію біля Донбас Арени.