Співробітники поліції та СБУ виявили у Запорізькій області злочинну групу, яка незаконно виловила 22 тонни риби у Каховському водосховищі.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Запорізькій області.

Браконьєри орудували поблизу міста Енергодар за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки ліскової.

"Виловлені водні живі біоресурси на вантажних автомобілях переправляли у приміщення, обладнане під холодильні камери, в одному з сіл Василівського району. В подальшому риба реалізовувалась на продовольчих ринках області", – зазначили у повідомленні.

Популярні новини зараз

Більше жодної "Укрпошти": пенсіонерам дозволили перевести виплати

Графіки відключень електроенергії повертаються: хто та коли залишиться без світла

Доведеться йти до ТЦК: нові правила зв'язали руки українцям

Львівська митниця випадково розкрила власну контрабандну схему: працювали під прикриттям Олега Крившука та Степана Марунчака

Показати ще

Наразі встановили причетність до протиправної діяльності п’ятьох мешканців Запорізької області віком від 18 до 43 років.

Під час операції правоохоронці вилучили 41 сітку ліскову, 3 човна з моторами, 1262 ляща, 2 карпа, 2 карася, 1 судака та 1 сома. Крім цього, у порушників виявили близько 300 ящиків із замороженою рибою. Збитки державі оцінили у 4 мільйони гривень.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Підозрюваним загрожує штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією пристроїв промислу.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", в селі Будо-Горобці Малинського району в лісі знайшли останки двох вбитих браконьєрами лосів.

Про це повідомляє у Facebook Держекологічна інспекція в Житомирській області.

"В результаті проведених заходів в лісових угіддях виявлені останки туш двох лосів (голови, копита, нутрощі і шкури), які свідчили про те, що мисливці нашвидку обробляли туші тварин", — сказано в повідомленні.

Зазначимо, що слідчі Малинського відділення поліції вже розпочали кримінальне провадження за статтею 248 (незаконне полювання) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у Запорізькій області дії чиновників Департаменту екології та компанії підрядника стали причиною загибелі більше ніж 60 тисяч риб. Це завдало збитків державі в розмірі 93 млн грн. Про це повідомляє прокуратура Запорізької області.