21 червня прикордонники Одеського загону морської охорони знайшли близько 20 мертвих дельфінів породи азовка, які заплуталися в двухкилометровых мережах браконьєрів.
Відповідне відео опубліковане на YouTube каналі Держприкордонслужби України.
Крім дельфінів в пастці опинилися живими осетер і севрюга, які занесені в Червону книгу України. Рибок відпустили у море, а вбитих ссавців відправили в Дунайський біосферний заповідник. Через дії браконьєрів сума збитків державі склала 700 тис. гривень.
Відео браконьєри вбили дельфінів на Одещині дивіться нижче
Мережі виявили під час рейду по протидії браконьєрства на водоймах контрольованих прикордонних районів. Вилучені мережі прикордонники передали у Державну фіскальну службу.
Морська охорона пройшла річкою Дунай і вийшла в прибережні води Чорного моря для пошуку незаконних знарядь лову риби.
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
"Бусифікації" кінець? Верховна Рада взялася за перевірку зловживань ТЦК
Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях
Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей
Як повідомляв портал "Знай.uа", в кінці травня в Одеській області на берег винесло кілька десятків трупів дельфінів. Тіла нещасних ссавців були знівечені браконьєрами.