Яніка Мерило, яка займає посаду радника міського голови міста Дніпро, вирішила трохи змінити власне професійне спрямування. Вона захотіла спробувати себе в сфері шоу-бізнесу.
Мерило буде ведучою на музичному фестивалі "Джаз на Дніпрі". Співведучим буде один з учасників фестивалю - Майкл Мвенсо.
"Коли з тебе не вийшла ITшниця, старий Гендін завжди протягне руку допомоги. Яніка Мерило подалася в шоу-бізнес", - прокоментували в соцмережах перепрофілювання Мерило.
Сама ведуча похизувалась, що організатори фестивалю шукали жінку, що володіє п'ятьма мовами. Вона додала, що всі претендентки відсіялися, і роль ведучої з легкістю дісталася їй.
Мерило сказала, що у неї немає сценічного досвіду, але вона три роки займається українською політикою. Цього, за її словами, більш ніж достатньо.
Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає
Прострочені платіжки вилізуть боком: комунальники почнуть "трусити" боржників
На фронт їдуть хворі і криві: до ТЦК та ВЛК зробили важливе звернення
Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло
Фестиваль "Джаз на Дніпрі" заснували в далекому 1968 році і проводили у Дніпропетровську. Він був одним із головних заходів у культурному житті міста, а участь в ньому брали світові зірки джазової естради.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Яніка Мерило назвала винуватця, який гальмує реформи в Україні.