Під Верховною Радою 13 липня зібрався чисельний мітинг і в хід пішли димові шашки. Біля стіни парламенту загострюється обстановка і стався перший конфлікт.
Про це повідомляє "Страна". Під Радою налічується близько 500 осіб. Поліцейські і бійці Нацгвардії взяли парламент у щільне кільце.
Але причиною першого конфлікту стали не мітингувальники, а водій мусовровоза. Чоловік на вантажівці спробував під'їхати до стін Ради. Автомобіль моментально зупинили правоохоронці.
Водія витягнули назовні і поклали на землю. До місця інциденту кинулися активісти "Азова".
Українцям у ЄС приготували обов'язковий іспит: кого змусять повернутись додому
Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних
Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей
Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці
Переляканий водій розповів, що вимушено зупинився. Він пояснив, що у нього зламалася машина - з машини витікає масло і можливо проблеми з карбюратором.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, під будівлею Верховної Ради зібралися мітингувальники і вимагають зняття недоторканності з депутатів.