Вже досить давно почався грибний сезон в Україні. До того ж, осінь почала радувати нас першими дощами, а це означає, що зараз дуже багато грибів. Особливо лисичок, які зараз можна зустріти чи не на кожному кроці, якщо, звичайно, знати потрібні місця. Звичайно, їх можна і купити, але якщо шкода грошей, або ж ви просто любитель "тихого полювання", то ми вирішили написати для вас, де збирати гриби в Київській області, і так само, вам у цьому допоможе карта грибних місць Київської області.

Карта грибних місць Київської області

Як ви бачите, грибних місць у Київській області дуже багато, і тут вибір за вами. Вирішуйте, що для вас зручніше, або цікавіше, і вирушайте на "тихе полювання".

Цікаві факти про лисички

Варто так само розповісти трохи цікаво про самі гриби. Лисички дуже добре зміцнюють імунітет, а вітаміну А там більше, ніж в моркві в кілька разів.
Так само, мікроелементи, які містяться в лисичках, допоможуть вам протистояти гепатиту С.
Якщо інші гриби накопичують радіацію в собі, то лисички все роблять навпаки. Вони сприяють виведенню радіації з організму.
Лисички вважаються кошерними.
Так само, варто відзначити, що лисички можна зустріти далеко не тільки в Європі. Вони також є в Мексиці, Гімалаях і навіть в Африці.

Популярні новини зараз

Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні

Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються

Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"

Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"

Показати ще

Як відрізнити справжню лисичку від несправжньї

Наслідки від вживання в їжу насправжньої лисички не смертельні: нудота і розлад шлунку. Так, дуже неприємно, але не дуже страшно. Та й відрізнити їх не дуже складно, якщо нормальна лисичка має жовтий колір, то помилкова має воронкоподібний золотисто-жовтий або оранжевий капелюшок.
Потім потрібно подивитися на капелюшок: якщо краї рівні – то це насправжня лисичка. До того ж, потрібно понюхати гриб, адже у неправдивої лисички дуже характерний неприємний запах. І, важливо те, що черв'яки дуже люблять неправдиву лисичку, а от її справжню сестру – ні.

Тепер ви знаєте, де в Київській області можна збирати гриби, та як відрізнити справжню лисичку від несправжньої.