Літо – це прекрасна пора для збору грибів. А особливо серпень, адже в цьому місяці їх просто неймовірна кількість. Збирання грибів – це прекрасне заняття не тільки заради самої їжі, але і просто для відпочинку. Але, останнім часом з'явилося досить багато новин про те, що люди отруїлися грибами. Тому ми вирішили розповісти вам, які гриби найнебезпечніші в Україні, щоб ваш відпочинок не закінчився на лікарняному ліжку.

Найбільш небезпечні гриби України: топ 5

Бліда поганка
Цей гриб відноситься до сімейства мухоморовых, тому його іноді так і називають: мухомор зелений. Його досить просто сплутати з їстівним грибом, тому він стає дуже небезпечним. А всього 30 грам блідої поганки може вразити печінку і кишечник.

Энтолома Весняна
Зараз цього гриба вже немає, адже він з'являється не тільки період весни. Але розповісти про нього потрібно, адже Энтолома дуже небезпечна. Його токсини вражають шлунок людини, а при великій кількості можуть викликати смерть через отруєння токсинами.

Пантерний мухомор
Цей гриб містить просто неймовірну кількість різних токсинів. Він вражає не тільки шлунок і печінку, але і серце і легені. Тому такий мухомор потрібно обходити як можна далі. Вживання великої кількості цього гриба в їжу може викликати смерть.

Популярні новини зараз

"Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші

По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати

Українські водії заблокували волонтерів, які везли машини для ЗСУ: "Польський прикордонник був готовий..."

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Показати ще

Несправжні опеньки
Тут головна небезпека в тому, що ці гриби можна дуже легко сплутати зі звичайними опеньками, які так люблять всі збирати. А насправді в цьому грибі дуже багато токсинів, які при великому вживанні гриба в їжу викликають смерть. Особливо чутливі до нього літні люди і діти.

Сатанинський гриб
В деякій літературі цей гриб називають їстівним. Але тільки за певних умов: якщо його довго вимочувати у воді, а після, ще 10 годин варити. Але після цього, гриб втрачає свій смак, і толку від нього мало. А якщо ж такої обробки не зробити або зробити її недостатньо добре, то токсини сатанинського гриба вражають нирки, печінку та нервову систему людини.

Тепер ви знаєте, які гриби найнебезпечніші в Україні.