У Маріуполі патрульні врятували голодних маленьких дітей, яких горе-мати покинула одних на дві доби.
Як пише прес-служба міської поліції в Facebook, 2-річний хлопчик і його 4-річна сестра сиділи на самоті дві доби. Вони просили у перехожих їжу через вікна першого поверху. Як тільки поліцейські почали працювати біля будинку, з'явилася 28-річна мати. Вона розповіла, що пішла спочатку в магазин, потім в гості і випадково затрималася.
Матеріали з місця події.
На місце патрульні відразу викликали співробітників ювенальної превенції, які склали протокол про халатне ставлення до дітей. Після жінку разом з дітьми доставили до працівників органу опіки та піклування.
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій
Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку
Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що тернопільські правоохоронці встановили особу жінки, яка викинула на смітник новонародженого малюка.