Допомога ЄС: коли Україна отримає новий транш?

На засіданні Європарламенту в Брюсселі депутати прийняли рішення восени виділити Україні фінансову допомогу в розмірі 1 мільярда євро. Довгоочікуваний мільярд надійде на українські рахунки не одразу – його розділять на два транші по 500 млн. євро, які країна отримає протягом 2,5 років після прийняття остаточного рішення.

Дивіться: П'ятий транш МВФ Україна може отримати до осені

Легалізація одностатевих шлюбів

Популярні новини зараз

Про яку кашу краще забути пенсіонерам – шкоди від неї більше, ніж користі

По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати

Показати ще

Керівництво Міністерства юстиції України планує наполягати на розгляді Кабінетом міністрів законопроекту про легалізацію громадянського партнерства для різностатевих і одностатевих пар. Таку заяву зробив керівник Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк під час круглого столу в офісі омбудсмена.

Лист Савченко до Путіна: деталі звернення

У середу, 13 червня, народний депутат України Надія Савченко, яка перебуває під арештом у СІЗО Служби безпеки України в Києві, звернулася до президента РФ Володимира Путіна з листом. У ньому вона просить про помилування українських політв'язнів.

Дивіться: лист Савченко до Путіна

"День мороку" в анексованому Криму

На території анексованого Росією українського півострова Крим, де сталося масштабне відключення світла, виникли проблеми з навігацією літаків. Відзначається, що диспетчерські на окупованому півострові були знеструмлені і не могли координувати рух літаків, з-за чого вони змушені були скасовувати посадку.

Facebook знає про вас все: як використовують дані користувачів?

Керівництво соціальної мережі Facebook написало відкритого листа з відповідями, на які Цукерберг не встиг відповісти.

Згідно з документом, Facebook збирає наступну інформацію:

час, частоту і тривалість активності в вікні з вкладкою соцмережі (включаючи інформацію про те, відкрито воно або перебуває у фоновому режимі); покупки, здійснені на сторонніх сайтах; руху курсора на пристрої; використання камери, вбудованої в додаток Facebook; метадані фотографій (включаючи час і місце зйомки), встановлені додатки; назви та типи файлів на пристрої користувача та інші.