Представники міжнародного аеропорту Бориспіль та ірландської лоукост-компанії Ryanair нарешті офіційно домовилися про співробітництво.
Це підтвердив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він підкреслив, що залишилося тільки опрацювати документальну частину, аби дешеві рейси вже найближчим часом з'явилися в Україні.


Слід відзначити, що перемовини останній раз результатів не дали – авіаперевізник скасував попередні плани через розбіжностями із керівництвом Борисполя: дирекція відмовилася виконувати раніше узгоджені правила.


Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо
Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу
Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Зокрема, Павло Рябкін звинуватив Ryanair у "незаконних вимогах" – мовляв, через це аеропорт зазнав збитків на суму приблизно у 2 мільярди гривень.
Але Міністерство інфраструктури запевняло: з 2018 року польоти все ж таки розпочнуться, незважаючи на доволі складні стосунки із потенційними партнерами.
Відомо, що Ryanair – одна із найбільших авіакомпаній у Європі, обслуговує до 1,6 тисяч напрямків між 180 аеропортами в 28 європейських країнах і Марокко.
Дивіться: лоукост Ryanair офіційно зайшов в Україну