Державний авіабудівельний концерн "Антонов" підписав меморандум про співпрацю з турецькою компанією ASELSAN на виставці IDEF-2017.

За інформацією Politeka, мова йде про оснащення комплексом радіоелектронного обладнання літаків серії Ан-148. Спільну роботу планують розпочати з регіонального реактивного літака Ан-158 і транспортного Ан-178.

Зазначається, що українська та турецька компанії спільно просуватимуть ці літаки на міжнародний ринок. Крім того, сторони домовилися проводити регулярні зустрічі робочих груп, а також досліджувати інші напрямки для розширення і розвитку спільної роботи.

ASELSAN є провідною оборонною компанією Туреччини, яка займається розробками та виробництвом в авіоніці, навігаційних системах, системах зв'язку військового призначення та іншого.

Популярні новини зараз

Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи

Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців

Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті

Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", літак "Антонова" АН-2 підняв у повітря рекордну кількість вантажу для свого класу.