Здійснюючі розслідування справи щодо екс-заступника голови Державної митної служби Руслана Черкаського, правоохоронці з'ясували, що колишня співмешканка митника Марія Трифонова вивезла з України 1,64 млн євро.

Руслан Черкаський, фото: вільне джерело

Про це повідомив у своєму Telegram журналіст Олег Новіков.

За даними НАБУ та САП співмешканка екс-митника Марія Трифонова вивезла 1,64 млн євро закордон, не задекларувавши ці кошти.

Ні екс-застпник голови митниці, ні його співмешканка офіційно не задекларували ці кошти.

Популярні новини зараз

Абоненти збунтувалися проти Lifecell: деруть гроші за "міфічний" 4G, а на ділі навіть 2G не ловить

Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор

У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Руслан Черкаський

Надалі Трифонова почала перераховувати зазначені кошти на рахунки литовської компанії UAB Medium group як акціонерні внески, всього перерахувавши цій компанії приблизно 1,13 млн євро. Жінка офіційно є власницею 100 % акцій цієї компанії.

Кошти Трифонова вивезла закордон у першій половині 2022 року.

Українська митниця

Співмешканка Черкаського розповідає, що ці кошти вона отримала у кредит для "розвитку свого бізнесу".

На "кредитні кошти" вона відкрила три клініки естетичної медицини в Україні, а також чотири клініки у Литві та одну у Латвії.

Та слідство спростовую її можливість отримати кредити такої вартості. Позичка у 550 тис. дол. була отримана від громадянина Сирії, у той час, як при перетині кордону України він задекларував лише 60 тис. доларів як позику на купівлю автомобіля.

Митниця

Насправді 600 тис. євро співмешканка Черкаського отримала від особи, яка працювала як найманий працівник на низці підприємств, зокрема під керівництвом самої Трифонової.

Тому відомості про її офіційні доходи не підтверджують можливість надання позики у такому розмірі.

Митниця, ТСН

"Однак, як встановлено слідство, позика в 550 тис. дол. була отримана від громадянина Сирії, який коли перетинав кордон у бік України задекларував усього 60 тис. дол. Він ці гроші задекларував як позику на купівлю автівки. 600 тис. євро співмешканка Черкаського отримала від особи, яка працювала як найманий працівник на низці підприємств, у тому числі під керівництвом самої Трифонової. Тому відомості про її офіційні доходи не підтверджують можливість надання позики в такому розмірі"- йдеться у повідомленні журналіста.


Нагадаємо, "Їздить на Bentley та має нерухомість у ОАЕ: волонтер просить Зеленського звернути увагу на кадр Януковича у ДМС Руслана Черкаського