Принц Гаррі відчайдушно намагався дістатися до ліжка своєї бабусі, щоб попрощатися, але дізнався, що вона померла, лише прочитавши онлайн-звіти Page Six численні джерела у палаці.

Напруга і агонія відбилися на обличчі Гаррі, коли його везли до Балморалу, шотландської резиденції королеви, через кілька годин після того, як вона померла 8 вересня.

Похорон королеви Єлизавети II, кадр з відео

Один із високопоставлених інсайдерів Букінгемського палацу повідомив Page Six, що вранці Гаррі викликав у Шотландію його батько, новий король Чарльз III. Однак інше джерело в палаці підтвердило, що ніхто з королівської родини або придворних насправді не дзвонив Гаррі, щоб повідомити його про смерть монарха, залишивши його дізнаватися про це з новин, коли він приземлився пізно вдень.

Оскільки королівська сім'я оплакувала покійну королеву, Гаррі та його дружина Меган Маркл проводили з родичами більше часу, ніж з того часу, як вони залишили свої королівські ролі у січні 2020 року. Все це викликає питання: що тепер буде із цими зіпсованими стосунками?

Популярні новини зараз

Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика

Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян

Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав"

Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II

Показати ще

Король Чарльз III та королева-консорт Камілла на похороні Єлизавети II, кадр з відео

Повідомляється, що Гаррі та Маркл повернулися до свого будинку в Монтесіто, Каліфорнія, в середу, 21 вересня, щоб возз'єднатися зі своїми дітьми, 3-річним Арчі та 1-річною Лілібет. Останні кілька днів показує, що вони тільки сподівалися зробити правильно для всіх.

На питання, чи справді Гаррі та його брат принц Вільям налагодили стосунки, палацові джерела підтвердили, що вони справді розмовляли на сімейних обідах та зборах.

Принц Вільям сидів на протилежному від Гаррі проході (Зображення: SKY NEWS)

Нагадаємо, що емоційний Гаррі постійно дивиться на Вільяма на похороні королеви.

Раніше ми повідомляли, що екстрасенс передрік несподіване майбутнє для принца Гаррі, Вільям явно буде незадоволений.