Юні пацієнти лікарні змушені лікуватися в умовах розрухи і антисанітарії
В Одеській дитячій обласній лікарні палатами бігають миші. Про це повідомили очевидці в Telegram-каналі Odessapublic.
Мама маленької пацієнтки показала на відео, як мишка спокійно бігала в палаті під ногами відвідувачів і випрошувала їжу.
Як видно з відео, миша зовсім не боїться людей і вже звикла до того, що її тут годують. Отримавши ласощі, миша сховалася під шматками розірваної лінолеуму.
Напевно, в МОЗ вирішили, щоб діткам не було нудно - нехай граються з сірими вихованцями. Це також частина "реформи"?
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, спалах вірусу паралізував роботу київської лікарні
Як повідомляв портал Знай.ua, у лікарні Києва побили розробницю пристрою від Covid-19
Представники правоохоронних органів підтвердили, що до них надійшли заяви про крадіжку дезінфектора та про нанесення тілесних ушкоджень. Буде прийнято рішення про порушення кримінальної справи.
Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати
Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році
В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
Також Знай.ua писав, у Львові помер дитячий хірург, який врятував життя десяткам малюків