Необхідність реформ у сфері освіти в Україні підтверджена фахівцями, проте за умови, що вони не передбачатимуть скорочення кількості вчителів, викладачів вищої школи і закриття вузів.
Професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Алла Бойко зазначила в коментарі сайту "Сьогодні", що спеціальності, на які немає попиту, потрібно модернізувати. Ефективність влади вимірюється кількістю університетів і якістю вищої освіти, вважають фахівці.
"Необхідно зробити невеликі класи в школі (не більше 10-15 учнів), студентські групи по п'ять-дев'ять осіб. В цьому році я була в Кембриджі, спілкувалася з бакалаврами цього славетного університету. Так кількість студентів, які відвідують заняття одного викладача, не може перевищувати дев'яти осіб! А в коледжах може бути ще менше. Це — запорука якості освіти. Так робиться в усьому цивілізованому світі", — говорить Алла Бойко.
Професор КНУ пояснила, що ті спеціальності у вишах, які не мають попиту на ринку, потрібно модернізувати. Крім того, варто робити акцент на отриманні практичних знань та навичок, які будуть необхідні в роботі. А рішення закривати університети Алла Бойко вважає абсурдним і ризикованим.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Нагадаємо, батько української науки Патон святкує 101-річчя
Як повідомляв портал "Знай.ua", пробне ЗНО в Україні: опубліковано повний список предметів та дат
Також "Знай.ua" писав, освіта й умови життя: Україна зайняла 96 місце в світовому рейтингу процвітання