Через потужні вітри берегова лінія в Таганрозькій затоці відступила вглиб на кілька кілометрів. Відео підтвердження катастрофи зняли на відео і опублікували в російському телеграм-каналі LIFE SHOT.

Вчені кажуть, що всьому виною "нагінні вітри", через які відбувається коливання рівня води біля берегів. Для Таганрога явище не нове, але в цьому році побило всі рекорди. Останній раз таке природне явище можна було спостерігати тільки в кінці 80-х.

Азовське море

Зате місцеві тепер ходять в центр міста по самому справжньому морському дну і масово викладають результати аномалії в соцмережі - радіють. Про це заявив блогер, який знімав відео.

"Кілометра на півтора унесло песок - мінімум. І ще таке відчуття, ніби підморозило і під ногами лід. А насправді це намул і пісок - суміш", - констатує на відео автор.

Популярні новини зараз

Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження

Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу

Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу

Українці знов зможуть отримати допомогу у сумі 6500 гривень

Показати ще

Також на відео вдно поодиноких людей, які прогулюються по колишньому дну Азовського моря.

Нагадаємо, слідом за Азовським Путін накинув оком на Чорне море.

Як повідомляв "Знай.ua", у мережі показали міст Путіна до Криму в розпал сезону.