Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс американської валюти на четвер, 17 жовтня 2019 року. Стало відомо, що гривню значно послабили – 24,83 за долар, порівняно з попередніми банківськими днями.

Курс долара Нацбанку на 17 жовтня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2483,5244 гривні;

- 100 євро – 2738,0857 гривень;

Як видно з цими показниками, євро виріс у ціні ще на 10 копійок, при цьому вартість долара США з середи збільшилася на 5 копійок.

Популярні новини зараз

Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

Показати ще

Курс долара і євро 17 жовтня

Нагадаємо, що восени в Україні продовжать заміну паперових грошей на монети. При цьому 5 гривень замінять вже в цьому році, в 2020 році прийде черга 10 гривень.

Як повідомляв портал Знай.uа, Міжнародний валютний фонд заявив, що в кінці 2019 року можна очікувати зміцнення гривні по відношенню до долара порівняно з показниками за минулий рік.

Також портал Знай.ua писав, що до кінця року долар може плавно повернутися до позначки 27 гривень. Ціни на товари або продукти не повинні після цього різко змінитися, тому що вже зараз закладається вартість долара по 28 гривень.