Речник Міністерства оборони України Максим Праута в обідньому підсумковому звіті підтвердив попередню ранкову інформацію прес-центру Об'єднаних сил великих бойових втратах терористів на Донбасі внаслідок ефективної оборони Збройних сил України:
"За даними розвідки вогнем у відповідь 20-го червня двоє окупантів знищені і троє поранені".
Також ГУР МОУ повідомило, що на протипіхотної міни терористів підірвався і загинув житель Горлівки.
Між тим, терорист ДНР Сергій Новіков повідомляє про загибель свого спільника.
"Моторошна потвора": 17 років пройшло і почався новий суд проти Майкла Джексона через сексуальне рабство
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
У свою чергу Головне управління розвідки МОУ підтвердило раніше оприлюднену інформацію про те, що в Успенці Лутугинського району вантажівка терористів зруйнував житловий будинок та наніс серйозні травми мами з донькою, залишивши їх без житла.
Нагадаємо, після трагедії з депутатом Тимчуком, хвиля "суїцидів" може продовжитися.
Як повідомляв портал Знай.uа, загибель депутата Тимчука: Геращенко розкрив деталі, фатальна помилка.
Також Знай.uа писав про те, що всю країну сколихнула жахлива трагедія. Електрика, який ремонтував мережа, вразило струмом, він не вижив.