В Україні зросла заробітна плата. За даними статистики, кожному другому у 2018-му році підняли зарплату.
Про це пише видання "Хвиля".
На одне вакантне місце у попередньому претендували 3-4 людини. Найвища конкуренція збереглася в категорії "вищий менеджмент" - майже 15 осіб на одне місце. Непросто було знайти роботу фахівцям ще в чотирьох категоріях: "видобуток сировини", "початок кар'єри, студенти", "юристи" та "мистецтво, медіа, розваги". Найменше проблем з працевлаштуванням було в категоріях "автомобільний бізнес", "консультування", "страхування", "інсталяція та сервіс" та "робочий персонал".
Найбільше працівників було необхідно в таких сферах: "продаж", "ІТ, телеком" і "маркетинг". Фахівців шукали дуже активно, і часто наймали молодих людей навіть без досвіду робота або з мінімальними навичками.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
В Україні заробітну плату підняли всім працівникам без винятку в половині компаній. Водночас 27% українців заявляють, що зарплати підняли тільки тим, хто виконав або перевиконав план. Ще 21% людей розповідають, що їм зовсім не переглядали розмір грошової винагороди, а ще 2% його зовсім урізали.
Підвищення зарплат у 2018 році було різним. Розмір надбавок варіювався в діапазоні від 5 до 50%. Пощастило як офісного персоналу, так і фахівцям на виробництвах.
У чинній системі бонусів і премій в минулому році мало що змінювалося. У ряді випадку відбувалося тільки підвищення виплат — десь у чверті роботодавців. 18% українських компаній заявили, що не практикують грошові заохочення, а у 4% такі виплати були скасовані або урізані.
Нагадаємо, що призначення на посаду менеджера може нашкодити відносинам в сім'ї та призвести до нервового виснаження.
Як повідомляв портал "Знай.uа", недавнє дослідження показало, що сидячий спосіб життя призводить до смерті понад 430 000 чоловік щорічно.
Також портал "Знай.uа" писав, що найкращі вчені-кардіологи України залишилися без зарплати через рішення МОЗ.