Вже настало 1 січня 2019 року, а це означає, що в силу вступила постанова Кабінету Міністрів України про надання житлових субсидій населенню в грошовій формі, передає "ХВИЛЯ".
На першому етапі участь у монетизації пільг і субсидій будуть приймати сім'ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави буде надходити на їхній персональний аккаунт в «Ощадбанку». Банк буде розраховуватися за субсидіанта з постачальниками комунальних послуг та інформувати громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.
З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидії або пільги вже багато років, в тому числі користується допомогою у літній період.
А з 1 жовтня 2019-го запрацює повномасштабна монетизація пільг, коли кожен одержувач житлової субсидії буде отримувати за результатами опалювального сезону готівкою все, що було зекономлено.
В "Ощадбанку" буде відкриватися автоматично рахунок на кожного одержувача субсидії.
Кожен субсидіант буде мати особистий кабінет, де можна буде відстежити інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які оплачені за рахунок субсидії, залишок коштів.
Жодних комісій від субсидіантов і пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків «Ощадбанк» приймати не буде.
Держбюджету України на 2019 рік передбачає розмір мінімалки в 4173 гривні. Це на 12% більше від нинішніх 3720 гривень. Тобто мінімальна зарплата з Нового року зросте на 447 гривень. Тому для всіх, у кого заробітна плата вираховується з прив'язкою до "мінімалки" – дохід зросте.
Як повідомляв раніше Знай.uа, з Нового року в Україні подорожчають сигарети, інтернет, телебачення і комуналка.
Грошей у гаманці трішки побільшає: пенсіонерам виплатять по 1300 грн
"Ощадбанк" змінив правила для власників карток: хто втратить доступ до рахунків
Проїзд у транспорті здорожчає: нові тарифи вже на розгляді — кого торкнеться
Липень принесе додаткові гроші: які надбавки виплатять пенсіонерам
Також Знай.uа писав, що в уряді нагадали, як безробітним отримати пільги від держави.
