Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася дуже дивним відео з Мальдів, вирішивши потанцювати разом з аніматорами вечірнього шоу в готелі. Так, артистка в коротенькій сукні потопталася на місці, потім закрутилася, а потім і взагалі спробувала повторити рухи за танцюристом, проте виглядала не зовсім тверезою.

"Мальдівський dance!💃🏼 Snde!💃🏼", - лаконічно підписала Волочкова. Коментарі ж хитра балерина приховала, адже побоялася нарватся на критику з боку фоловерів. Варто зазначити, що хоч Анастасія і прилетіла на Мальдіви зовсім нещодавно, вже встигла шокувати масою фото в купальнику і коротеньких сукнях, ховаючись за кущами і виставляючи напоказ суперечливу фігуру. Також знаменитість зізналася, що відпочиває з коханцем, однак його так ніхто не бачив.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.

Популярні новини зараз

Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні

Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами"

Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"

Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв"

Показати ще