Як говориться "неправильне похмілля призводить до заспою". З ранку келишок пива, або чарка чого міцніше, під хорошу закуску не зашкодить, а якщо випити побільше, можна і розслабитися. Так думає багато людей, не помічаючи, як поступово вони входять в запій.
Саме так безневинно він і починається. У людини швидко виробляється рефлекс — знімати неприємні симптоми похмілля новою дозою, а потім в організмі порушуються обмінні процеси, і він перетворюється на "машину, що працює на етиловому спирті".
Про це повідомляє Сьогодні.
Наша вам порада: не випробовуйте долю, а намагайтеся впоратися безалкогольними методами.
Зменшити "похмільний синдром" в домашніх умовах допоможуть:
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
- Рясне питво (мінералка, журавлинний морс, чай солодкий з лимоном, кисломолочні напої, розсіл);
- Повноцінний сон;
- Прогулянка на свіжому повітрі;
- Прийом заспокійливих засобів (настойка валеріани або пустирника, валосердин, карвалол), адсорбентів (активоване вугілля, ентеросептол), вітамінів, спеціальних антипохмельных препаратів.
Вам можуть допомогти і менш кардинальні дії.
Гарячий душ
Гарячий душ, а краще легка парна допомагають повернути судини в тонус, і позбутися від алкогольних залишків через потовиділення. Ця процедура не рекомендується, якщо у вас є проблеми з серцем, як і алкоголь в принципі.
Калорійна їжа
Калорійна їжа діє як в'яжуче. Жири обволікають алкоголь, і допомагають організму впоратися з його надлишком. Потім, природним шляхом, уся це справа виводиться з організму.
Розсоли
Це, як усім відомо, класичний засіб боротьби з похміллям. Справа в тому, що солоні рідини перешкоджають процесу дегідратації в організмі, який провокує алкоголь.
Фізичні навантаження
Фізичні навантаження також допомагають впоратися з проблемою виведення залишків алкоголю з організму. Відзначимо, що спирти виходять з організму через легені, а, отже, прискорене дихання, при занятті спортом - це добре.
Якщо домашні методи вам не допомагають, а стан тільки погіршується, варто звернутися за допомогою до фахівців: викликати лікаря додому або звернутися в спеціалізовану клініку.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", найважчий крок при відмові від алкоголю – визнати проблему, усвідомити що залежність має місце. Якщо ж ви все-таки задалися питанням «як кинути пити?», то не варто зволікати, пора позбавитися від алкогольної залежності. «Знай.иа» підготував реальні поради, які допоможуть відмовитися від шкідливої звички.