Військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві фельдшера медичної служби під час нічної сварки на Яворівському полігоні, заарештували на два місяці без права внесення застави.

Таке рішення виніс Галицький суд Львова, передає Zaxid.net.

Учора прокуратура Західного регіону України 19 квітня повідомила про підозру бійцю у навмисному вбивстві.

За інформацією пркс-служби прокуратури, трагедія сталася у ніч на 18 квітня о другій годині ночі. На території одного з військових містечок Яворівського району головний сержант мінометної батареї механізованого батальйону військової частини під час сварки вдарив ножем у груди та в шию фельдшера медичної служби. Від отриманих травм жінка померла. Відомо, що конфлікт стався під час вживання алкоголю. Підозрюваний у вбивстві, з Одещини, святкував свої заручини.

Популярні новини зараз

Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною

Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", учора на полігоні "Десна" двоє бійців при спробі розібрати знайдений патрон отримали поранення. Причому одному з військових відірвало кисть руки, інший отримав рани обличчя.