Сварка чотирьох киян закінчилась госпіталізацією трьох з них з вогнепальними пораненнями. Під час суперечки, один з учасників конфлікту дістав травматичний пістолет та відкрив вогонь.

Подія сталась на перехресті вулиць Вишгородської та Білицької у Подільському районі, - пише "Київ. Оперативний" у Фейсбук.

Поранених терміново забрала карета швидкої допомоги. Зловмисник утік.

За інформацією джерела, чоловікові на вигляд років 35-40, він був одягнений у камуфляжну форму.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", п'яна компанія покалічила бориспільського поліцейського. Правоохоронець отримав закриту черепно-мозкову травму і струс мозку.

Популярні новини зараз

Не дадуть ні пенсію, ні субсидію: пенсіонерам знову ускладнили життя - що вимагають

"Доставка до ТЦК ще швидше...": експерт відповів, що загрожує школам, лікарням та медичним центрам в Україні

Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень

Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років

Показати ще