Сьогодні вранці стало відомо, що в окупованому Криму зникли двоє кримських татар.

Перший заступник голова Меджлісу кримськотатарського народу написав про це в Facebook.

"Як повідомив голова Керченської регіонального меджлісу, сьогодні вранці в Керчі пропали двоє чоловіків - Руслан Ганієв і Арлен. Обидва - дотримують мусульмани. Руслан вранці покинув будинок, сказавши дружині, що відвідає батьків, після чого ніякої інформації про нього немає. Спробували шукати серед друзів і виявили, що пропав його друг Арлен, якого ще вчора друзі бачили в Керчі. Руслана описують як дуже скромної людини і спокійного людини ", - йдеться в повідомленні Нарімана Джелял.

За його словами, "На дану хвилину ні Руслан, ні Арлен на зв'язок не вийшли".

Також він зазначає, що родичі зниклих звернулися в поліцію, але там їм відповіли, що з моменту пропажі пройшло дуже мало часу, і панікувати немає сенсу.

Популярні новини зараз

Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають

Скасування пільг і нові податки: українцям вивернуть кишені на вимогу МВФ

Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили

Чи можуть ТЦК вломитися у будинок: адвокат чітко окреслив межі повноважень

Показати ще

Читайте також: Кримські татари та активісти прийшли під Адміністрацію Президента (фото)

Як відомо, це вже не перший випадок, коли представників кримскоготатарского народу викрадають у Криму.

Нагадаємо, в окупованому Росією Криму поліція погрожує кримським татарам штрафами та переслідуваннями, якщо вони ухилятимуться від служби в російській армії.

"Нам відомі випадки, коли приходять представники поліції в Білогірський, інші райони, обіцяють переслідування, кримінальні статті та великі штрафи щодо тих, хто відмовляється від служби в армії", - сказав він.