На Донеччині у Мар'їнському районі правоохоронці виявили дві схованки зі зброєю. Про це повідомляє СБУ.

У місті Красногорівка силовики провели обшуки за місцем реєстрації одного з учасників незаконних збройних формувань "ДНР". У нього вдома знайшли чотири ручних протитанкових гранатомети, майже тисячу набоїв калібру 5,45 мм, шість ручних гранат із запалами, дві шумові гранати та 14 капсулів-детонаторів.

У тому ж районі поблизу села Катеринівка працівники спецслужби вилучили зі схованки дві саморобні вибухівки. Кожна з них складалася з семи детонаторів проміжної дії, зарядів кумулятивного типу та 23 детонаторів вогневої дії.

Читайте також: У Києві чоловік намагався продати цілий арсенал зброї (фото)

За цими фактами відкрили кримінальні провадження.

Популярні новини зараз

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

ПриватБанк скасував комісію: для кого діють пільгові умови

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно в одному з приватних будинків Мар'їнки правоохоронці також знайшли заряджений гранатомет і 83 кг пороху.