У Волинській області вчора близько 23:45 на 64 км дороги сполученням "Піща - Верба – Павлівка" сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.
Про це повідомляє прес-службі департаменту Державної автоінспекції Міністерства внутрішніх справ.
За попередніми даними, водій автомобіль BMW-518 в районі села Вижгів Любомльського району рухався у напрямку міста Володимир-Волинський. Він не вибрав безпечної швидкості руху та не врахував дорожньої обстановки. В результаті водій не впорався з керуванням і з'їхав у лівий по ходу руху кювет. Там авто перекинулося.
Читайте також: Під Харковом зіткнулися дві іномарки: є постраждалі (фото)
Внаслідок ДТП два пасажири автомобіля загинули на місці події від отриманих травм . Ще троє отримали тілесні ушкодження. Серед постраждалих є двоє неповнолітніх. Всіх травмованих медики госпіталізували до лікарняного закладу.
Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму
Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Як зазначили в Державтоінспекції, за фактом ДТП проводиться перевірка.
Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській області в ДТП за участю бійця "Правого сектора" загинули троє людей.