Протягом 10 вересня, вперше за багато місяців, доба в зоні проведення антитерористичної операції пройшла абсолютно спокійно. Бойовики жодного разу не порушили режиму тиші.
Про це розповіли у прес-центрі АТО.
"Не приніс неприємних сюрпризів і сьогоднішній день. З опівночі і до 6 ранку 11 вересня вздовж усієї лінії розмежування зберігалася тиша", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Лідера одеського "Автомайдану" відпустили під домашній арешт
Згідно інформації, це дає змогу приділити увагу відновленню зруйнованої інфраструктури, налагодженню нормального транспортного і логістичного сполучення, та активним заходам із розмінування місцевості.
У метро змінюють правила: кого більше не пустять
Всіх підряд визнають придатними: експерт розповів про бардак у системі ВЛК
Метро та трамвай по 16 гривень: проїзд у транспорті може подорожчати вдвічі
За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"
"Мирні жителі Донбасу, військовослужбовці сил АТО сподіваються, що Мінські домовленості і надалі виконуватимуться ворогуючою стороною", - підсумував спікер АТО Анатолій Стельмах.