Президенту Росії Володимиру Путіну вже доповіли про вбивство екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова у Києві.
Про це журналістам доповів прес-секретар господаря Кремля Володимир Пєсков, пишуть російські ЗМІ.
Нагадаємо, Вороненкова вбили близько полудня 23 березня у центрі Києва біля входу до готелю "Прем'єр Палас".
Охоронцеві депутата-втікача вдалося поранити кілера. Обидва чоловіки постраждали під час перестрілки і знаходяться у київській лікарні.
Вороненко входив до фракції КПРФ Держдуми шостого скликання. У 2014 році Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу проти парламентарія у зв'язку з шахрайством.
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
Крім того, до Держдуми направили матеріали про позбавлення обвинувачуваного депутатської недоторканності.
У грудні 2016 року, побоюючись арешту, Вороненко втік до Києва, прихопивши однорічного сина і дружину, оперну діву Марію Максакову. Подружжя отримало українське громадянство.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", теща Вороненкова дуже рада його смерті.