Американський рок-музикант, вокаліст System of a Down Серж Танкян, який має вірменське коріння, підтримав своїх земляків, які зараз протестують у Єревані. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Музикант відзначив розвиток громадянського суспільства у Вірменії.

"Громадянське суспільство Вірменії зростає і попередні успішні кампанії мирного громадянської непокори проти несправедливих програм, таких як підвищення ставки в громадському транспорті, вже принесла свої плоди", - написав він.

Співак відзначив, що вірменські політики повинні докласти всіх можливих зусиль для локалізації конфлікту.

"Уряд Вірменії має докласти всіх зусиль, щоб зменшити економічні страждання своїх громадян і запропонувати вирішення цієї та інших проблем", - пише артист.

Популярні новини зараз

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Матеріал по темі: Єреванські мітингувальники закидають поліцію сміттям

Нагадаємо, що в столиці Вірменії Єревані почалися масові акції протесту проти зростання цін на електроенергію. Сьогодні хвиля протестів докотилась до Гюмрі, в якому розташована російська база, військовий з якої зарізав вірменську сім'ю.

Мітингувальники не захотіли зустрітись з президентом та поставили барикади зі сміттєвих баків.