У провінції Удонтхані на північному сході Таїланду поліція затримала ченця, який крав мерців із могил. Він використовував їх у ритуалах.
Про це пише видання "ЗаграNица".
Викрадач зізнався, що використовував тіла в магічних маніпуляціях, які повинні були допомогти йому виграти в лотерею.
Читайте також: Президент Венесуели подарував будинок жінці, яка кинула в нього манго
Місцеві жителі повідомили поліції, що монах використовував тільки тіла людей, які загинули в результаті нещасних випадків.
ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Він запевняв селян, що за допомогою трупів можна визначити, які числа випадуть під час грошової лотереї.
Злочинець встиг викрасти тіла двох потонулих дітей, однієї жертви вогнепального поранення і жінки, яка померла під час пологів.
Поліція повідомляє, що стосовно ченця порушено кримінальну справу і його чекає покарання за шахрайство та вандалізм.