У мережі з'явилося відео з місця вибуху на складі зі зброєю в місті Балаклії, що в Харківській області.

Відповідні ролики опубліковані в YouTube на каналі Simon Phoenix.

За словами очевидців, вибухи були такої сили, що у найближчих районах до військових складів повилітали практично всі шибки з вікон. Жителів евакуюють автобусами в Шевелевку і Савинці. Також, в селищі Нафтовиків створили евакопункт у школі і в центрі міста на площі Ростовцева, передає портал "Главное".

Крім вищевказаних пунктів, жителів перевозять в Лозову, Нову Водолагу, Мілове, Шевченкове. В радіусі 50 км від епіцентру оголосили надзвичайну зону.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вибух прогримів вночі, 23 березня. За словами очевидців, в місті практично відсутній зв'язок. На заправках під Балаклії скупчилися великі черги.

Популярні новини зараз

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще