Більшість соціальних пільг, які отримують українці, найближчим часом переглянуть. Зокрема, в планах Кабміну – монетизація субсидій для населення.

Про це повідомляє Ukr.media.

Згідно проекту, який готують парламентарі, скасують пільги на проїзд у громадському транспорті, а комуналку доведеться сплачувати у повному об'ємі. Щоб зрівняти витрати громадян, їм будуть виплачувати щомісяця певну суму, яку можна буде розподіти на власний розсуд.

Втім, таким нововведенням не задоволені пенсіонери, які звикли економити на поїздках та розраховуватися по платіжкам за звичною схемою.

Одна із противників монетизації, Марія Стасюк розповіла, що більшість людей просто не розуміють, як будуть діяти знижки, і чи залишать їх взагалі.

Популярні новини зараз

Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати

Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"

Показати ще

"Їздимо безкоштовно у метро, а скоро скажуть – грошей немає, і сума, яку виділяли раніше із бюджету, зникне", - припускає вона.

Радіють змінам хіба що водії громадського транспорту – їм потрібно заправляти автобуси, витрачатися на ремонт,тому не приховують: возити пільговиків це не вигідна справа.

У Мінсоцполітики стверджують, що всім охочим отримати такі виплати слід подати заяву та оформити банківську карту.

За словами директора департаменту державної соціальної допомоги Віталія Музиченка, перераховані кошти за рахунок монетизації можна буде використати на оплату комунальних послуг, купівлю твердого палива, проїзд, а також капітальний ремонт у приміщенні.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ресурсів Пенсійного фонду не вистачить на виплати всіх українцям.