Сьогодні ввечері, 21 березня, у Дніпрі на одному з найбільших проспектів міста утворилася пробка через те, що люди перекрили дорогу.
Про це пише "Інформатор".
Вони вийшли на протест, у зв'язку з тим, що днем раніше, у двох гуртожитках Індустріального району міста (на вулиці Котляревського) відключили світло. Дніпряни переконані, що електрику відключили незаконно.
Мітингувальники повністю перекрили рух транспорту на проспекті неподалік від райвиконкому.
Проїхати вулицею було неможливо.
Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
У метро змінюють правила: кого більше не пустять
Націоналізувати Приватбанк пропонує депутат Онищенко
Поліція намагалася вжити необхідних заходів, аби відновити рух.
[[{"fid":"176468","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"720","width":"960","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]
[[{"fid":"176466","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"720","width":"960","style":"font-size: 14px;","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", масова акція протесту в Парижі проти насильства правоохоронців завершилася сутичками.