У столиці під час ведення зйомки невідомі напали та побили журналіста однго з інформагентств.
Про це повідомили у прес-службі Нацполіції Києва.
Подія сталась 27 березня на вулиці Марини Раскової близько 12.20.
"Правоохоронці, що прибули, попередньо встановили: журналіст інформаційного агентства здійснював відеорепортаж щодо засідання комісії у приміщенні територіального управління юстиції. Після закінчення заходу продовжував відеозйомку на вулиці. До нього підійшли невідомі, один із яких вдарив представника мас-медіа", - йдеться у повідомленні поліцейських.
Правоохоронці шукають зловмисника та повідомляють, що йому загрожує до п’яти років обмеження волі або в’язниці за статтею "Погроза або насильство щодо журналіста".
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші
Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року
Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у ніч на 26 березня, біля столичного ресторану "Хмелі-Сунелі" зловмисник прострелив ногу 19-річному перехожому. Сам нападник та його товариші погрожували поліцейським та медикам, що прибули на виклик.