На кордоні з тимчасово окупованим Кримом ФСБ затримала українця через підозру в перевезенні боєприпасів.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерела у відомстві.

Співробітники ФСБ зупинили українця на пункті пропуску Арм'янськ, який на власному авто намагався виїхати з Криму до Херсона та обшукали автомобіль. Силовики заявили, що чоловік нібито намагався вивезти боєприпаси і що в салоні його Mercedes знайшли два десятки дев'ятиміліметрових патронів для травматичного пістолета.

Затриманий повідомив, що він просто забув викласти їх вдома. Проте авто і патрони передали для подальшого "розслідування" місцевим "прикордонникам".

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", сили АТО відбили атаку ворожої ДРГ на Донбасі в районі Мар'їнки на Маріупольському напрямку.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців

Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду

Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Показати ще