А також зв'язком із багатьма одіозними особистостями, серед яких – проросійський «тютюновий король».

Об этом говорится в статье «Скандали, інтриги, сумнівні зв'язки: як Мар'яна Безугла реформує СБУ та допомагає українській армії».

Зокрема, Безугла відома тим, що розпочала свою політичну кар'єру з підкупу виборців, про що під час передвиборчої кампанії 2019 року повідомляли низку ЗМІ.

До суду тоді справа не дійшла, що пов'язували із заступництвом Безуглої з боку проросійського олігарха, відомого своїми близькими зв'язками з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Вже народним депутатом Мар'яна Безугла запам'яталася низкою скандалів і дивних законопроектів, деякі з яких викликали щире здивування в українців.

Популярні новини зараз

Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку

Як швидко зробити обігрівач зі свічки: інструкція, з якою впорається кожен

Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою

83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"

Показати ще

Наприклад, народний депутат запропонувала відверто деморалізуючий законопроект, згідно з яким командири у ЗСУ отримували право вбивати солдатів без суду та слідства.

Паралельно, Безугла вирушила в зону бойових дій, виявившись не в змозі чітко пояснити, що вона там робить. Що, у свою чергу, викликало низку чуток щодо втручання нардепа у роботу Збройних сил України.

Нагадаємо, раніше Мар'яна Безугла розповіла, як ухилилася від своїх прямих обов'язків як народного депутата під час заходів НАТО та поїхала до Луганської області.