У Києві 3 грудня сталася надзвичайна подія. Під час стрілянини у центрі міста постраждав чоловік.
Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на дані медиків. Інцидент стався на вулиці Глазунова 13, у Печерському районі. У результаті стрілянини 35-річний чоловік отримав вогнепальне поранення лівої ноги.
Лікарі оперативно прибули на місце події й надали потерпілому першу допомогу. Після цього чоловіка доставили його в лікарню.
Поки не вдалося з'ясувати, з якої зброї відстрелили потерпілого: травматичної або бойової. Обставини події нині також не відомі: за однією версією причиною стрілянини послужив конфлікт, за іншою - пограбування.
Чому зростає злочинність в Україні?
Нова хвиля рекрутингу торкнеться навіть школярів: ЗСУ прийде до молоді та безробітних
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста
Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей
Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, У Запоріжжі поліція схопила чоловіка, який відкрив стрілянину з вікна автотранспорту. Правоохоронці почули постріли під час нічного патрулювання. Під час обшуку авто зловмисника, в багажнику знайшли пакет з деталями до різних пістолетів з пошкодженими номерами і 2 предмети, схожі на гарпуни.